Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, hogy szerződése...

Az mit jelent, hogy szerződéses katona, és mennyire veszélyes egy "átlag" katonaélet?

Figyelt kérdés
És van valami társadalombeli előnye ha valaki katona?Kedvezményeket kap, fizetése körülbelül mennyi?
2011. jún. 12. 17:03
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs,de a karrier-be fizetésbe akartam direkt, most vettem észre , hogy a politikában is van olyan, hogy hadsereg . sorry
2011. jún. 12. 17:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a Magyar katonai szolgálat nem épp a veszélyesebb fajta munkák közé sorolható. Már nem is emlékszem mikor volt a nagy-nagy hír, hogy EGY magyar katona meghalt Afganisztánban!


Ha az elmúlt 10 évben összesen 5 katonát vesztett a Magyar Hadsereg úgy, hogy az nem üzemi baleset volt akkor szerintem sokat mondtam. Eközben évente legalább 100 hivatásos sofőr hal meg az utakon, 50 villanyszerelőt csap agyon az áram, stb...


Fizetésre nem tudok mit mondani, a korkedvezményes nyugdíj régen volt, most királyunk és istenünk OV gondolom ezt is el akarja töröltetni mint a rendőrökét.


Lehet az ingyen tömegközlekedést meghagyják a katonáknak (már ha még van!).

2011. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!