Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok pontosan sms-ben...

Hogyan tudok pontosan sms-ben kenót játszani holnapra? Többi lent

Figyelt kérdés
Mivel holnap nem lesz lottózó nyitva, szeretnék sms-ben fogadni csak a holnapi napra kenót. Olvastam egy összeállitást, hogy hogyan kell, de ott sok a rizsa, én nem is értem. Vki összefogalná mit kell küldenem és mennyibe kerül? kenózni szeretnék csak holnapra 10 számot.
2011. jún. 12. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

KENÓZÁS MOBILON KERESZTÜL, TELENOR (PANNON)

SZEPTEMBER 22ND by ADMIN in FELNŐTT, ORSZÁGOS, SZERENCSEJÁTÉK, TELENOR

Unatkozol, szeretnéd kipróbálni a szerencsédet? Kenózz mobilon keresztül! Ha Telenor (Pannon) előfizető vagy, akkor minden komolyabb erőfeszítés nélkül, szerencsével szert tehetsz egy kis lóvéra.



Tudod mi a Kenó?


A játék lényege, hogy az 1-80-ig terjedő számhalmazból maximum 10-et eltalálj. Többféle játéktípus létezik.

Ha 10 számot játszol meg, akkor minimum 6-ot kell eltalálni, ha 9-et vagy 8-at teszel meg, akkor legalább 5 találatra, ha 7 vagy 6 számra fogadsz akkor pedig 4 találatra van szükséged, hogy nyereményre jogosulj. Ha csak 5 vagy 4 számot teszel meg akkor 3 találatra, ha 3 vagy 2 számra fogadsz akkor 2 találatra, ha 1 számot tippelsz meg, akkor értelemszerűen 1 találatra van szükséged

A hatos, hetes, nyolcas, és kilences változatban a játékos visszanyeri befizetett tétjét a tízes típusban pedig a tétjének a kétszeresét, ha egyetlen találatot sem ért el.

A kenóban a nyeremények nagysága nem függ a nyertesek számától, a várható nyeremény a befizetett tét és a fix nyereményszorzó alapján előre kiszámítható.


A kenó naponta játszható számsorsjáték, ahol 80 számból 20 nyerőszámot sorsolnak ki.


A játék szervezője a Szerencsejáték Zrt.


A játék részvételi szabályzata elérhető innen.



A játék menete:


Első lépés: A tippek megadása:



Először is küldened kell egy alapdíjas SMS-t a 1756-os telefonszámra, amiben megadod a sorsolások számát (1,2,3,4,5,6,7,14), a játéktípust (1,2,…,10), és a tétet (1-5)


Példa: 4 sorsolásra, 3-as játéktípusú kenó feladása 2x-es téttel, 1 mezővel a következő számokkal: 10,15,34


Üzenet szövege: KN4,3,2,10,15,34


A használható SMS formátumokról a Szerencsejáték Zrt. ügyfélszolgálatától (06-40-313-313) kaphatsz tájékoztatást.



Második lépés: Visszaigazolás:



Ezután válasz SMS-t kapsz amiben a megjátszani kívánt szerencsejáték díjáról és egyéb adatairól kapsz kérdést.


Példa:

“Rendben vannak az adatok? Küldjön válasz SMS-t (pl. igen, ok) a 06-20-8-100-100 számra!

Tétel: Számsorsjáték

Ár: 100 Ft

Info: kenó

Szerencsejáték Zrt”



Harmadik lépés: Megerősítés:



A vásárlás elfogadása esetén a teendők:


Ha helyesnek találod a visszaigazolt adatokat, küldj válasz SMS-t 3 percen belül, bármely tartalommal (pl. igen), kivéve a “nem” szót a 06-20-8-100-000 számra a vásárlás elfogadásához.


A vásárlás elutasítása esetén a teendők:


A tranzakció elutasításához küldd vissza a “nem” szót SMS-ben a 06-20-8-100-000 számra.


A vásárlás kizárólag a “nem” üzenet írásjelek nélküli visszaküldése esetén kerül elutasításra! Bármely egyéb tartalmú SMS (pl.: ne, nem!, nem kérem stb.) elküldése esetén a vásárlás elfogadásra kerül. Amennyiben 3 percen belül nem küldesz vissza SMS-t, a vásárlás automatikusan elfogadásra kerül.



Negyedik lépés: Sikeres vásárlás:



Ha rendben találtad az adatokat, és elfogadtad a vásárlást akkor kapsz egy SMS-t, amiben visszaigazolásra kerül a fogadásod.


Példa:

“Elfogadva, ár: 100 Ft

Tipp: KN4,3,2,10,15,34 / Sz.szám: 12345678910111213″


Ha további információra van szükséged, akkor látogasd meg a Telenor honlapját.

2013. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én normálisan így irtam és az jön vissza nemjó a formátum.10számmal két napra egyszeri téttel két mező és odairtam az elejére a KN is.Igy jött sorba sorsolások száma,játéktipus,tét,hány mező:KN2,10,3,2,23,26,44,55,66,57,58,59,66,69, és gy nemfogadta el
2022. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!