Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindig leellenőrzitek a...

Mindig leellenőrzitek a közösségi oldalakon azt, akivel üzleteltek az interneten?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, mint pl. vaterán vásárláskor az eladót, vagy a vevőt.


Én mindig rákeresek, h kiféle, miféle személlyel van dolgom. Szerencsére még csak szimpatikusokkal üzleteltem.

Van aki azért utasított el esetleg valakit, mert nem tetszett neki, amit talált az illetőről?


2011. jún. 17. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ha valakinek eladok egy csavarhúzókészletet, akkor tökmindegy milyen ember. Házat vagy kocsit meg nem az interneten keresztül vesz az ember.
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, ez a hátránya közösségi oldalaknak, hogy boldog-boldogtalan nyomozhat az ember után.Azt tudom, hogy a munkáltatóknak szokása a jelentkezők után kajtatni a közösségi oldalakon, de hogy már ilyesmiért is?

Szerintem amit csinálsz butaság, hiszen az üzletelős oldalon is olvashatók az eladóról bejegyzések, és ha látod, hogy mások elégedettek vele, akkor felesleges utána keresgélni.

2011. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!