Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen eszközöket ismertek...

Milyen eszközöket ismertek amelyekben általában a pénz majdnem mindig (pl. pénzügyi világválságokat kivéve) növekszik? és kilehet adni bérbe? (mint pl az ingatlant)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok,nekem csak egy jutott eszembe,segítsetek többet gyűjteni.
2011. jún. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénzt nem lehet bérbe adni. Hitelbe lehet adni,de az nem bérlet.
2011. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az ingatlan se jövedelmező mindig szerintem, válságok ide vagy oda, mindennek van kockázata. Plusz amiket te keresel, azok lehet hogy alacsony kockázatúnak minősülnek,de mellé alacsony a hozam is. De majd az okosok megmondják.
2011. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
legyél uzsorás :D
2011. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újabban sok baj van a behajtással,vagy járhatsz évekig fölöslegesen a bíróságra....nem jó az uzsorás menet sem.
2011. jún. 18. 23:33
 5/8 anonim válasza:
Akkor futtass lányokat, kis befektetés, nagy haszon. Néha kiadsz pár "stricipofon részvényt", és nem hepajkodnak. :D
2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez sem jó,nálam fontos a tisztelet és különben is nagyobb összegekben értem a befektetést.
2011. jún. 20. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az antik dolgok ilyenek. Azoknak az értéke mindig nő. Még talán pénzügyi válságok idején sem esik vissza az ára, hiszen aki fanatikus, gyűjtő, az annyi pénzért is megveszi.
2011. júl. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez régiséget nagyon nehezen lehet kiadni...
2011. júl. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!