Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igényelhető-e GYED külföldi...

Igényelhető-e GYED külföldi munkavégzés alatt is?

Figyelt kérdés

2011. szeptembertől EU-s tagországban vállalok részmunkát (heti 32 órában) és a kérdésem az lenne, hogy igényelhetek-e GYED-t erre az időszakra is?

A nagyobbik fiam 2012. március 14-én lesz 3 éves, a kisebbik pedig 2012. május 17-én lesz 2 éves. A nagyobbik fiam után 2011. szeptember 1 és 2012. március 14. közötti időszakra kérhetek-e GYED-t? Illetve a kisebbik fiam után újra igényelhetem-e 2012. május 17-től 2013. május 16-ig? Az áthidaló 2 hónapra lehet igényelni esetleg a GYES-t tovább? Kérem, hogy azok írjanak, akik valóban jártasak ebben a témában. Köszönöm előre is a szíves segítséget! Ágnes


2011. jún. 19. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván ha itthon lehet dolgozni és igényelni a GYED-et 1xre, akkor külföldi munka esetén is meg lehet ezt tenni...ha itthon sem lehet, akkor nem...
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat. A kérdésfeltevés rossz volt. Javítanám. Kevertem a GYED-t a GYES-vel és fordítva.

Egyébként biztos, hogy ez ennyire egyértelmű? Milyen paragrafusokra hivatkozhatok?

2011. jún. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!