Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a sciennetről?

Mi a véleményetek a sciennetről?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Most majd lehet rá számítani, hogy a válaszomra kontra sciennet fanok úgy reagálnak, hogy nem vagyok képes belátni a "rendszer" milyen "nagyszerű".

Matematikussal és közgazdásszal vettem át a leckét, mert éreztem nem szabad belépnem.

Egyszóval a véleményem: NEEEEE!!!!

Képtelenség a jelenlegi termékpartnereknél ( amelynek a fele sem igaz ) olyan áruforgalmat produkálni, hogy teljesüljön az amit mondanak. Egyfelől.

Másrészt gondolj bele 10%-os kedvezmény esetén ahhoz, hogy a jutalék számládon keletkezzék 10.000.-ft és kapj egy JOG-ot , maj további 60 db. JOG keletkezzék, amely majd a 131.000.-ft-ot kitermeli 6.000.000..- tehát hatmillió forint értékű áruforgalomnak kell megtörténnie. Jelenleg a kifizetett pénzek az utalványfoglalózásokból vannak, melyek " virtuális" pénzek, hiszen nem levásárolhatóak, hiszen a vásárolni szándékozott áru kedvezményét jelentik. Ahhoz, hogy a COOP 10.000.-ft-ot érő kedvezményét érvényesíthesd, ki kell egészítened 990.000.-ft..-ra a vásárlásodat kézpénzzel.

De itt a forumon le sem tudom neked írni fentieken kívül hány logikus ellenérv szól ellenük. a piramis akkor fog összeomlani , ha nem lesz több JOG foglalózás, illetve a befolyt kereseteket az emberek nem visszaforgatják, hanem ki akarják venni.

Hidd el és számolj. Matematika. Magad is át tudod gondolni, hogy egy kigondolt csekély forgalmat hozó vásárlás rendszer mögé bújtatott piramisról beszélünk. nekem egyébként már maga egy sciennetes is elismerte, hogy a pénzek nem a vásárlásokból vannak, hanem a foglalózásokból. De meddig?

Az APEH-nek sem tetszik a buli, megjegyzem.

Remélem tudtam segíteni.

2009. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Először is szögezzük le, nem azért írok, mert aktív részese lennék a rendszernek. Sajnos nem tudok egyéb okok miatt ezzel foglalkozni, de a véleményt tapasztalatból tudok írni.

Először is ne ilyen fórumokon keresd a választ, hogy jó-e a rendszer vagy nem. Gondolj csak bele, hány sikertelen ember van a környezetedbe is, akiknek eszükbe se jut, hogy magukba, a lustaságukba, stb. keressék a hibát, hanem mindig csak a körülményeket hibáztatják. Biztos vagyok benne, hogy a sciennet-be is sok olyan ember fog kezdeni, aki már ez előtt 10-20 dologba belekezdett és ott is sikertelen volt. Íme megint egy, amibe belekezd, nagy valószínűséggel sikertelen lesz ismét, de nem a rendszer a rossz. Sokan gondolják úgy, hogy majd itt nem kell dolgozni, csak gyorsan gazdagok lesznek, pedig ez sem az, mint semmi más az életben, itt is kell dolgozni, sőt nagyon keményen, illetve nem fog ez bárkinek sikerülni, hiszen szükséges egyfajta szellemi szint.

Javaslom, hogy tények alapján dönts, járj utána saját magad a rendszernek. Vannak hivatalos rendezvények, ahol megláthatod kik foglalkoznak ezzel. A tények magukért beszélnek, több mint 200ezer ember, illetve 10ezer körüli üzlet nem tévedhet. A rendszer egyszerűen nem tud bedőlni, hiszen egyre több üzlet van ahol vásárolni lehet, egyre több a törzsvásárló, a kedvezmények pedig maguk működtetik a rendszert. Aki megérti, hogy kedvezményesen vásárolhat, az soha többet nem megy olyan üzletbe, ahol nincs kedvezmény. Egy osztrák bank visa kártyát fog készíteni sciennetes logoval, biztos lehetsz benne, hogy nem adná a nevét ahhoz a céghez, ami nem életképes, akiben nem lehet megbízni.

Egyébként egy európai országból indított hasonló rendszer már több mint 6 éve működik, ráadásul több tucat európai országban, tehát az ötlet működőképes.

2009. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Scientológusok. Kell még folytatni?

MENEKÜLJ TŐLÜK!!!

2009. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok.

10% kedvezményt ma már szinte mindenhol megadnak. ne már, nevetséges. 10%!!! Az összes kisvállalkozó legalább 20%-al drágább, mint a multi. Ilyen gazdasági helyzetben majd elmegyek az maszek élelmiszerbe vásárolni 160 helyett 150 ft.-ért tejfölt, mikor a TESCO-ban 102-ért kapom. Tiszta hülyeség!!!! El ne hidd már! Az embereknek filléres gondjaik lesznek nemsokára. A termékpartnerek közül egy sereg szolgáltatás nem élelmiszer. Amit a magyar ember le fog építeni az a fodrász, a masszőr, a konditerem stb...... enni nincs mit könyörgöm. Ja!!! meg majd utazok is érte mi??, hogy termékpartnernél vásárolhassak kb. még 10 20 km.-t is. Agyrém!!!!

Még egy dolog!!! A többség nem ad ám 10%-ot, a francokat 2% és 3% a legtöbb. Röhej!!!

Az utalványfoglalózások a COOPnál meg az utazási irodáknál megint egy nevetség.

Igen fut a szekér, mert még vannak az országban kiaknázatlan területek. Egyszer betellik!!

A legfontosabb egyébként ez: Soha de soha a büdös életbe nem tudnám nyugodt lelkiismerettel ajánlani szegény csóró szomszédasszonyomnak ezt a baromságot, hogy esetleg miattam ragadjon benn 10-20 ezer forintja. Hogy néznék utána a szemébe???

Nyugat-Mo-on élek. Itt a vállalkozók többsége is csak röhög az egészen és esze ágában sincs a nevét adni hozzá.

2009. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Előzőhöz hasonlóan! Nos igen a 10% nem sok... és ma már nagyon sokan a szórólapokat várjuk hétről hétre mert abban ott van hogy tudjuk ennyi szokott lenni... most ennyi. bár néha igen elfelejtik átárazni, de ott az árellenőrző... továbbá a kasszánál figyelni kell, és nem otthon hisztizni hogy jaj nem is annyi volt, hanem még ott visszaadni, ha annyiért nem kell, mert hazafele beugrok oda ahol tudom még mindíg olcsobb. Én személy szerint azokon is röhögök akik mániákusan bujják az ujsikat, és egy vásárlást 8 boltban intéznek el kb 1000ft sporolásához... természetesen ennyiminden kézben nem fér el(ha mégis azoktól sorry) de kocsikázni városban, dugoban több kmet... ujraindítás (nagyából a moci is pont lehülik) tehát ott leszünk mintha bementünk volna a sarki nagyából minden reális boltba... ami nem coop... spec ez amugyis elég drága hely nálunk.
2009. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%

: )

Látom itt aztén senki nem érti miről is szól pontosan!

És sokat keresek vele,de csak azért mert nem igy állok hozzá....

2009. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Tisztelt Látogatók!

A múlt hónapban több milliárd volt csak a vásárlás a scienneten keresztül és ez egyre több lesz.. hamarosan megduplázódik sőt triplázódik!!!!

Tehát nem kell megijedni van vásárlás bőven (y)

Szuperok vagyunk!

Tudom, hogy aki kitart itt annak meg lesz a jutalma!

Ja és a nagyjaink még nem is vásároltak , mert oda voltak Dubaiban..

Ja és hogy ragadna bent szegény szomszédasszony pénze ha minden vásárlásánál felhasznál a foglaló összegéből.. olyanok beszélnek akik nem használják a rendszert folyamatosan.. ezekkel nem kell foglalkozni, addig jó még van ellenfél, mert azt le kell küzdeni és ezáltal győzünk.

2009. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
most akkor mi is van azzal a több mint 200ezer emberrel, aki nem tud tévedni? azok most hol vannak?
2009. nov. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:24


Lapulnak, mint sz@r a fűben. És nem fognak bocsánatot kérni azoktól, akiket pár hónapja nagy hangon földbe döngöltek és lehülyéztek, mert kételkedni mertek az évszázad üzletében ;)

2009. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
89%
Hahahaha, gratulálok a sciennetnek, ez igazán fantasztikus üzlet!! fektesd be a nemlétező pénzedet (sőt hallottam olyanról, aki hitelt felvett rá) és veszítsd el mindet! Ennél még az is jobb ha nyerőgépbe dobálják :) csak az a szomorú, hogy ilyen nevenincs, sehonnai céghez rohannak az emberek, hogy hú ez mekkora üzlet, aztán pofára esnek- ami pedig az orruk előtt van, és évtizedek óta bizonyított, simán elmennek mellette... Hát, tényleg csak gratulálni tudok.
2009. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!