Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankszámlára utalás rózsaszín...

Bankszámlára utalás rózsaszín postai csekken keresztül kb. meddig tart? Úgy értem, mennyi idő alatt ér oda a számlára az összeg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, nézd meg, hogy melyik bank a számla vezetője és egy ugyanolyan bankfiókban az ország bármely pontján kb. 3 perc alatt INGYEN! be tudod fizetni a számlára a pénzt, ami AZONNAL meg is jelenik a számlán!

A rózsaszín postai csekkel - ha nem tévedek - 1.) egy kisebb vagyonba kerül a fizetés 2.) lakcímre tudod küldeni a pénzt, bankszámlára nem.

2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet bankszámlára küldeni és kb 1 hét az átfutás. Fizetsz érte te is és az is akinek küldöd. Lassú és drága!
2011. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frenki1 válasza:
Szerintem1-2nap és odaér! Különben lehet bankszámlára utalni mivel a hónapban 2X is adtam fel kicsit nagyob összeget kb 700ft az utalás ára
2013. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!