Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól fizető, szállást biztosító...

Jól fizető, szállást biztosító alkalmi munkalehetőségek érdekelnek erre a nyárra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nehéz fizikai munkára, termények betakarítására, gyümölcsszedésre, anyagmozgatásra. Nappali tagozatos diák vagyok, viszont szeretném kerülni az iskolaszövetkezeteket, mert volt már bajom az egyikkel(dolgoztam látástól mikulásig, hó végén meg a töredékét kaptam a fizetésnek, mert - idézem- nem bánt megfelelően a rá bízott munkaeszközzel. Egy rongyot amivel a pultot törölgettem, kidobtam, mert szétmarta a tisztítószer...lyukacsosra) Ha nincs szállás, akkor BAZ megye környéke érdekel. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 6. 18:29
 1/1 anonim válasza:
uhh... minket is megszopattak de rendesen... Tescoban dolgozik a tesóm, és majdnem lehúztak tőle 40.000 ft-t. ebben csak az a vicc, hogy az ő keresete havi 23.000 lett volna, és ebből alapból csak 17.000-et kapott meg -.-... de egyszerűen nincs választék :S
2011. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!