Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a paypal jelszav...

Elfelejtettem a paypal jelszavamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a paypal jelszavamat és a titkos kérdést is, van egy olyan hogy bank account number és ha azt kiválasztom akkor otp bank nyrt. chechking xxxxxxxx00 és alatta van egy olyan hogy IBAN, és oda mit kell írni?
2011. júl. 13. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanígy csináltam de nincs itt hogy mi az IBAN, de találtam egy kalkulátort és 100 féleképen megpróbáltam beírni de ígyse működött valami ötlet?
2011. júl. 13. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:

IBAN az a nemzetközi bankszámla szám.

bank account number: bank számlaszám.

Iban 28 jegyű.

IBAN az úgy kezdődik h: HU_ _ szamlaszámod 5.-28. a két vonalat nem tudom

elvileg benne van a kivonatokban. vagy a kalkulátor kidobja az 1.-4. karaktert.

2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz megvan az IBAN számom , de nem fogadja el a paypal, mit kell oda írni? a teljest vagy pedig csak pár számot?
2011. júl. 13. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
teljest.
2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz, d nem fogadja el
2011. júl. 13. 14:10
 7/7 anonim válasza:
én is ezzel küzdöttem most és VÉGRE megtaláltam a megoldást: az IBAN-hoz a számlaszám utolsó 16 karakterét kell beírni és akkor fogadja el, legalábbis nekem igy sikerült!
2012. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!