Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 1500 m2-es...

Szerintetek egy 1500 m2-es telek egy ikerházzal mennyit ér? Pontosabban alul.

Figyelt kérdés
Üdv. Tétlen vagyok. Segíteni szeretnék egy jó barátomon. 18. kerületben van egy ingatlanja és el szeretné adni. 1500 m2-es telek van neki egy ikerházzal ami dózerre vár több mint valószínű. 40 milliót szeretne kérni érte. Szerintetek hol tart az ingatlan? Sajna nem enged belölle. szerintem képtelenség ennyiért eladni. Szerintetek mennyit ér a mostani piaci viszonyok közt?
2011. júl. 17. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarják dózerolni?
2011. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszállapotú a ház nagyon. Felújítás meg saját önerőből fölösleges. De csak a ház állapota miatt írtam. Amúgy egy 70 meg egy 80 m2es ház van rajta ikerként.
2011. júl. 17. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!