Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal egyenleg feltöltésénél,...

PayPal egyenleg feltöltésénél, a névhez kötelező odaírni, hogy BofA re:?

Figyelt kérdés
Mert feltöltöttem az egyenlegem 10e forinttal, de nem írta jóva. A névhez csak PayPal PTE LTD-t írtam
2011. júl. 19. 10:58
 1/2 anonim válasza:
Oda van írva, hogy kedvezményezett neve: BoFA re: ... Gyanítom ,hogy oda kell.
2012. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én anélkül írtam, de még aznap megjelent a pénz, már költöttem is belőle, tehát működik.


Láttam, hogy a mezőben úgy van feltüntetve, mint ami odatartozik, de nekem valamiért "nem tetszett". Illetve láttam egyéb leírásokat is a neten, ahol szintén lehagyták. Gondolom, erre utal egyébként:


Bank of America recipient:


Talán inkább az volt a gond, hogy az indító számlának azonos néven kell futni a PayPal-számlával, csak utóbbi fordítva.


Hazai bankszámlád: Gipsz Jakab

PayPal fiók: Jakab Gipsz


Elvileg most már saját bankszámla szükséges, de kártya nem fontos hozzá, nekem sincs, ehhez a számlához.


Ellentmondásos információk olvashatók arról (is), hogy valaki csak úgy befizet egy bankfiókban, saját tulajdonú számla nélkül. Olyan is van, hogy valakinek látszólag sikerült, aztán vásárláskor valahogy mégis érvénytelen lett az összeg, így már nem hiszek senkinek, akik csak össze-vissza firkálgatnak az Interneten, aztán még arra sem veszik a fáradságot, hogy leírják rendesen a dolgokat.

2013. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!