Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyakorlatban mennyi idő alatt...

Gyakorlatban mennyi idő alatt érkezik meg Royal Mail-es csomag UK-ból Magyarországra?

Figyelt kérdés
Gyors az angliai Royal Mail? Mik a tapasztalataitok? Általában mennyi munkanapba telik, míg Angliából ideér egy kisebb csomag?
2011. júl. 20. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4-6 munkanap szokott lenni.
2011. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy csomag va levélpostai küldemény, surface vagy airmail
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az angol posta gyors, csak kérdés utána, itthon mi történik vele.

Én 3-4 hétig vártam rá, de elvileg már második nap Magyarországon volt. :)


Vicces volt mert párom rendelt e-olvasót, én megrendeltem hozzá tokot (egyszerre); előbbi Amerikából 2 nap alatt érti ide, a tok Angliából meg egy hónap alatt :D



No, de ez kivétel, egy hét alatt meg kéne érkeznie.

2011. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem eddig 3-6 nap attól függően, hogy ajánlott vagy sima levél. A vicces a dologban, hogy anyám falusi címére hamarabb megérkezik egy-két nappal egy ugyanonnan feladott levél mint az én Debreceni címemre.
2012. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!