Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi csináljak? Tartoznak pénzzel!

Mi csináljak? Tartoznak pénzzel!

Figyelt kérdés

Gyeden lévő anyuka vagyok.Egy ismerősömnek saját cége van.Diákmunkát hírdetett meg,amit attól függetlenül h én nem diák vagyok elvállaltam,hisz könnyű munka volt és kellett a pénz nagyon.Több mint 3 hete hogy átadtam neki a kész munkát.Nem titok 28 e Ft jár érte.20 ezret már ide adott,de azt is másfél hétre rá,hogy megkapta az anyagot.

Előző hét hétfőn írtam neki emailt,hogy hogy haladnak vele,és hogy mikor kapom meg a maradék pénzt.Erre ő azt válaszolta hogy 1-2 nap.Na most azóta ugye már lassan 7vége van és ez előző hét hétfőn volt.Azóta kétszer írtam neki,de nem reagált egyik megkeresésemre sem.


Mi tanácsoltok?


Nem hiszem h le akar lépni az összeggel,de ha valóban egy idegen diák jelentkezik a munkára akkor neki is hetek múlva adná oda?Nem hiszem h más lenne ilyen türelmes mint én.


2011. júl. 21. 09:29
 1/1 anonim válasza:
Várj türelmesen, így hogy már a kész munka nála van jobbat nem tehetsz. Legközelebb kérd előre a pénzt vagy legkésőbb az átadás napjára. Persze ismerős lévén ez kicsit kellemetlen lehet, de még mindig jobb mint hetekig könyörögni a megegyezett bérért.
2011. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!