Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másoknál is pénzhiány van...

Másoknál is pénzhiány van mostanság?

Figyelt kérdés
Ez minek az oka h nincs sok ember küzd ilyen problémákkal, mért nem oldja ezt meg valaki?
2011. júl. 21. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért mert kapitalizmus van, mindenki saját magáról kell gondoskodjon, nem lehet folyton mások segítségére számítani. Folyamatosan képezni kell magunkat, tanulni, fejlődni, hogy előrébb juthassunk, nem pedig arra várni, hogy valaki majd megsegít. Nem bonyolult dolog az, hogy ha nem rakunk egyénileg eleget a kalapba, akkor nem is lehet kivenni belőle.
2011. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Az állam tette ezt tönkre. Ez kőkemény politika. Gazdasági válság meg nyolc év rossz kormányzás. Eddig se volt valami jó a kormány, de most még rosszabb. Aki azt mondja, hogy nem tudom beosztani a pénzem az biztos kapott fizetésemelést, mert én négy éve nem. Négy év alatt viszont minden a sokszorosára drágult. Ezt az állam tudná megoldani.
2011. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen sajnos.

Ketten élünk,össz. bevételünk alig 60 ezer forint.De biztosan van,akinek ennél jóval kevesebb,de mi nehezen jövünk ki(net is csak addig lesz,amíg hűségnyilatkozatos,addig nem mondhatom le,de utána nem fogom fizetni)

Ez leginkább a téli hónapokban lesz gáz,bár addig remélem megoldódik a helyzet és végre nem 4,hanem 8 órában leszek be jelentve.

Ezt a problémát sajnos hirtelen nem tudom megoldani,általában 20.-a után már max 2 ezer forintunk van("fizetés" 10.-én van,de mire mindent ki fizetek nem sok marad)azt esszük,ami épp van itthon,vagy épp ami a kertben terem(pl most krumpli krumplival) ha nem lenne kert,akkor nem tudom,szerintem krumpli se lenne hónap végén.

2011. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Első!!

Jól mondod! Kapitalizmus van, bár demokráciának mondják. Igen magunkról kell gondoskodni, de ezt hogyan tudnánk megtenni, mikor kevés a munkahely és nem kapunk fizetésemelést? Hiába keresek jobban fizető állást, nem kellek, mert vagy nincs gyakorlatom vagy öreg vagyok (36)? Már én is bele vagyok törődve, hogy ez van. Kiutat nem látok. Annyi visszautasítást kapok, hogy már nem is érdekel semmi.

2011. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nekem sincs kb soha pénzem. idén még a nyári meló se jött össze, akárhogy kerestem, semmi! :S tavaly legalább az volt.

szüleim se dúskálnak a pénzben. majd csak jobb lesz, ha lejár valamelyik hitelünk végre. :S

18L

2011. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát igen régen jobb volt és akkor Hitlerre mondják h mien rossz dolgokat tett de azt elfelejtik h akkoriban nem volt ilyen szegénység
2011. júl. 21. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,hogy a lila csudába jön ide Hitler?

A másik ,nem tudom mi ez a idillikus gondolat,hogy akkoriban nem volt szegénység,de VOLT.Nem is ilyen sokkal nagyobb,nagyszüleim reggel 4-kor keltek este 10 ig mindenki dolgozott ,miért? mert Muszáj volt.Nem kell itt senkire sem fogni semmit ,és objektíven emlékezzünk a múltra,a betegségekre,kézzel csináltak sok mindent,arattak,bányásztak, kubikoltak stb...

2011. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom pénz van jócskán bár reggeltől estig dolgozom . Látástól Mikulásig. Havi egy milliót megszoktam keresni vállalkozóként.Félre is tudok belőle tenni szerencsére. Hála a jó istennek a szüleim is támogatnak nem kellett elmennem albérletbe és nem szorulnak a segítségemre. Inkább én ő rájuk főleg ha kell egy jó tanács. Remélem ha megnősülöük akkor nem lesz a családomnak gondja. Én a jó egészség mellett szavazok a többi jön magától. 22F
2011. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia Adam 89! Megkérdezhetném, hogy mivel foglalkozol? Ez nagyon szép összeg havonta. Mi is anyagi gondokkal küzdünk, mint ahogy sok más ember, és valahogy nem jön a jó gondolat, miből lehetne pénzt csinálni. :)
2011. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mezőgazdasággal foglalkozom. borjúkat hízlalok és eladom , házitejet árulok gabonatermesztéssel foglalkozom : búza, árpa, repce, napraforgó, kukorica. Ez mellett pedig még van 2 ingatlanom azt nyáron kiadom bérbe a turistáknak és itt is áruljuk a házi termékeket.
2011. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!