Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten hol érdemes pénzt...

Budapesten hol érdemes pénzt váltani? ( eurot forintra)

Figyelt kérdés
a ferihegyi pénzvàlto szerintem iszonyat rossz àrfolyamon szàmol, de a bibi az, hogy pont husvéthétfon érkeznénk Pestre...Van valamilyen pénzvàltohely nyitva olyankor is?
2009. ápr. 4. 18:19
 1/4 anonim válasza:
Én a Nyugati pályaudvaron szoktam váltani,belül a vágányoknál!Relatív jól váltanak,de nem tudom sajnos,hogy nyitva vannak-e húsvétkor!Én húsvét után érkezem haza,akkor már biztos nyitva lesz minden!De feltételezhetően a nemzetközi pályaudvarok és buszmegállók közelében nyitva kell tartaniuk az utasforgalom miatt.
2009. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pl. a keletiben, belül, a pénztárnál lévő, valamelyik kis takarékszövetkezet pénzváltójában szoktam váltani. Nagyon jó árfolyamon váltanak!

Ferihegyen nem szabad váltani. Az rablás már...

2009. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket! Elnézunk majd erre a helyekre, szerintem nyitvatartnak majd :)
2009. ápr. 5. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy biztos, Ferihegyen max annyit vàltunk àt, hogy taxit / BKV jegyet tudjunk venni és kész. Emlékszem, tavaly szeptemberben mentem haza, és Ferihegy 1 en rogton be is vàltottam a pénzem, jo, akkor relative eros volt a forint, az àtlag 250 ft korul, nagyban orultem, hogy de jo, a 100 euromért MINIMUM 24 ezret kapok, hàt kiszurtàk a szemem 17 ezer ft!!!!!! -tal....
2009. ápr. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!