Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítene valaki légyszives?

Segítene valaki légyszives?

Figyelt kérdés
Ha vásároltak tőlem interneten (vate rán )egy 20 000 ft értékű terméket de nem tetszik neki ezért vissza akarja kérni a pénzt de én nem adom akkor valahogy akár jogi úton vissza tudja követelni? Nincs a birtokomban semmi munkanélküli vagyok
2011. júl. 26. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
az nem indok, hogy nem tetszik neki. gondolom a képek, amit előtte látott a termékről, hitelesek voltak, a termékről készültek és a valóságot tükrözték. ha nem, akkor szerintem vedd vissza. viszont "csakúgy" nem kell visszavenned
2011. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom visszavenni mert tudnám visszafizetni ez a gond. ( egyébként azért nem tetszik neki mert valami alkatrészt nem tud rendesen összeilleszteni rajta)
2011. júl. 26. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hibás terméket adtál el, akkor természetesen vissza kell venned.

Mikor vette át a terméket?

2011. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hibás teljesítés volt-e, vagy nem.


Az, hogy ő nem tudja összeilleszteni az egyébként műszakilag jól működő terméket, az nem indok.


Egyébként viszont az nem lesz indok, hogy munkanélküli vagy, majd egyszer lesz munkád, és a fizetésedből tilthatják az addigra a késedelmi kamatok miatt akár többszázezres tartozás törlesztőit, vagy ha örökölsz valamit, azt árverezhetik :P


Bár magánszemély általában hagyni szokta az ilyet a francba.


Bank, az nem.

2011. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszer vettem valamit szintén a vaterán és nem küldte a nő a cuccot én viszont utaltam.

ő sem tudta/ vagy nem akarta visszaadni a pénzt, mert hogy nincs neki, de ez engem hol érdekel???

én kifizettem neki, ne költse el, amíg le nem tisztázódik a dolog...ha visszaküldi neked és igaza van, akkor vissza kell utalnod...

nem lehet hogy mégiscsak hibás volt?

2011. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem volt hibás a termék.


Egyébként pár hónap múlva kiutazom külföldre ott fogok élni, remélem oda majd nem jönnek utánam

2011. júl. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!