Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán és teszveszen kívül...

A vaterán és teszveszen kívül melyek azok a hirdető oldalak, ahol nagy a forgalom és tényleg van vevő a cuccaimra?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami ingyenes és tényleg van forgalom és vásárolnak az emberek. Kellene a pénz nagyon. Jelenleg az aprod.hu-ra és a jofogas.hu-ra raktam fel cuccokat, van ezeknél esetleg jobb hely is?

Köszönöm ha tudtok segíteni.


2011. júl. 29. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
expressz.hu jobb mint a vatera
2011. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az expressz.hu az ingyenes?
2011. júl. 29. 20:06
 3/8 anonim válasza:
Igen ingyenes,esetleg www.zsibvasar.hu
2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. júl. 30. 09:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Zsibvásárnál mit jelent az, hogy bankszámla alapú hitelesítés elvégzése? Mert azt írják hogy csak ezután lehet aktíválni az eladásra kívánt cuccokat...
2011. júl. 30. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azt, hogy a bankszámládról kell egy minimális összeget (pl 100 Ft) küldeni nekik, hogy azonosítsák, hogy valódi személy vagy illetve klésőbb elérhető legyél bankszámla alapján ha esetleg átvernéd a vevőket.


Egyébként az ingyenessége miatt nem érdemes választani valamit a vatera/teszvesz helyett.


A vatera/teszvesz pont azért tud forgalmat bonyolítani, mert a bejött jutalékból fejlesztenek és költenek a marketingre. Én könyveket árulok. Előfordul, hogy google keresőben rákeresek a könyv címére + ár-ra és az én vaterás aukciómat dobja ki. Ez komolyan megdobja az eladásokat.


Sokkal jobb eladni 10 dolgot és fizetni utána kis jutalékot, mint eladni 1 dolgot és nem fizetni jutalékot.

Nem a jutalék mennyisége számít, hanem hogy mennyi marad.


Ha mindenképp ingyenesen akarsz hirdetni, akkor ne más aukciós oldallal foglalkozz, inkább próbáld az expressz.hu-t (bár sok kategória már ott is fizetős).

2011. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 09:55-ös!


Köszi a választ, nagyon hasznos volt. Igazából már én is rájöttem arra, hogy többet érnék azzal, ha vaterán adnék el, csak nagyon sokan befolyásolnak ebben (férjem és anyukám is) és mindenki piszkál, hogy nem éri meg és le fognak húzni pénzben (mert van egy összeg, amit ígyis-úgyis mindig be kell fizetni és rosszul is járhatok), meg nem szabad kiadni a bankszámlaszámomat...stb.stb...:((

Az expressz oldalát viszont kipróbáltam, ott meg van határozva, hogy melyik kategóriában mennyi eladásra váró cuccot tehetek fel amíg még ingyenes, ezt ki is használom.

Vaterán meg csak vásárolok és licitálok, mert ha úgy van, akkor nekem megéri az, ha valamit pár száz forintért meg tudok venni ami igazán tetszik. Szóval azt csak vásárlás céljából használom most és ez egyben szórakoztató is a számomra. :)

2011. júl. 31. 14:35
 8/8 anonim válasza:

sztem nem az ingyenességen vagy fizetősségen múlik egy oldal minősége és megbízhatósága, hanem az oldal működése mögött leledző koncepción.

a jofogas.hu oldalán pl. korlátlanul lehet ingyen hirdetést feladni, bármelyik kategóriában, de van opcionális szolgáltatás, amiért fizetni kell, így még a fejlesztésekre és reklámokra is futja nekik, de megmarad a lehetősége az embernek, hogy ingyen hirdessen, nem kevésbé beszélve arról, hogy nekem eddig majdnem mindent sikerült is eladnom a jófogáson

2012. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!