Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán azért kell fizetni...

Vaterán azért kell fizetni még pluszban, ha vásárolni akarok valamit, vagy csak az adott terméket kell kifizetnem amit megveszek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy akik eladnak dolgokat azoknak kell fizetni pluszban valami jutalékot.

Na és ha én mondjuk veszek onnan valamit ami megtetszik, akkor ugye csak azt kell megfizetnem amit megveszek? Legfeljebb az eladó helyett a postaköltség még és ennyi?


2011. júl. 30. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni akkor.
2011. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


És amúgy ha eladni szeretnék dolgokat csak akkor kell jutalékot fizetni ha sikerült eladni valamit?


Megéri vaterán árulni dolgokat? Úgy értem, hogy rosszabbul nem járnék, csak jól járhatok, veszítenivalóm nincs?

2011. júl. 30. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vásárolsz, több költséged nincs, az áru ismertetésénél ott vannak az átvétellel kapcsolatos infók: személyes, posta vagy más, és ott vannak mi-mennyi, ki fizeti.

Jutalékot akkor kell fizetni, ha az adás-vétel létrejött.

Ha nem jött létre az üzlet, akkor feltöltési díjat kell fizetni, hogy azért komolytalan árakat ne szabjon az ember.

2011. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!