Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudnék színesfémet...

Honnan tudnék színesfémet szerezni? Vörösrézre gondoltam, annak 1000ft kilója.

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemrég építettem át egy lakást, kidobtam minden belőle, az első szakadtnak kinéző embert leszólítottam hogy kell e neki vas, amit tudott elvitt biciklivel. Ilyen 20 kilós radiátorok ilyesmikre kell gondolni.
2011. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ilyenekre gondoltam, tanuló vagyok és pénzre volna sürgősen szükségem. De nem mehetek csak úgy oda egy építkezésre, hogy odaadják a falba behúzásból túlrendelt kábelt pl., elhajtanának szerintem.
2011. júl. 31. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ásni kell. Jó helyen és jó sokat.
2011. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lol :D
2011. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát de most hogy kérdezhet ilyen hülyeséget? 1000 Ft mindenkinek pénz...Másfél órát kell érte dolgozni egy átlagembernek...Majd pont talál valakit, aki ezt csak úgy ingyen odaadja neki...Jó talán az életben 1-2x bejön, ha lomis cigány vagy, de egyébként halva született ötlet...
2011. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként onnét jött az ötlet, hogy egy környékbeli ismerős fazon bement az egyik szomszéd régóta leállt építkezésre és elhozta amit talált, állítólag összeszedett 10 kilót.(10.000ft)
2011. júl. 31. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt lopásnak nevezik.
2011. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért valami legális megoldásra gondoltam. Csak az ötlet jött onnan. Hátha tud valaki valamit, például a betétdíjas üvegeket is sokszor lerakják a szelektív elé, azt is volt hogy már visszavittem, aztán megvolt az egész napi kajapénzem.
2011. júl. 31. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!