Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 3 napos hiányzá...

Normális, hogy 3 napos hiányzás miatt ki akarnak rúgni?

Figyelt kérdés

Április óta dolgozom egy cégnél mint adatrögzítő (év elején államvizsgáztam, de még kell 2 felsőfokú nyelvvizsga, csak utána kapom meg a diplomát). Egy diákszövetkezeten keresztül találtam meg a munkát. Gondoltam átmenetileg jól jön pluszban ez a kis "zsebpénz". Igaz, hogy reggel 6-ra kell bejárni és nem fizetnek túl jól, de közel van.

Eredetileg csak 1,5 hónapig lett volna munka, végül kitolódott egészen mostanáig.

Most jön a lényeg, ami miatt írok ide: tegnap telefonáltam a cégnek, hogy rosszul érzem magamat, így itthon maradnék 1-2 napig és, hogy legkésőbb csütörtökön megyek vissza. Erre elkezdtek "fenyegetni", hogyha nem megyek be szerdán, valószínű, hogy mást keresnek helyettem és már nem is kell visszajönnöm. Szabadságom nincs, betegállományba nem tudok menni, mivel nem vagyok bejelentve. Az egészen úgy felhúztam magamat, hogy erősen gondolkozom azon, visszamenjek-e egyáltalán.

Nektek mi a véleményetek erről?


2011. aug. 2. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentve, akkor maradj fizetésig, aztán kalap-kabát.
2011. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis hagynám. fene a pofáját
2011. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezeten keresztüli melók nagy bizonytalanok. Simán megtehetik hogy mást hívnak helyetted akár indoklás nélkül is. Ezt én nem tekinteném "kirúgásnak".
2011. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!