Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha levelet kérek az albérletbe...

Ha levelet kérek az albérletbe de nem vagyok bejelentve átvehetem ha a nevem de a cím nem egyezik? És ha futár hoz csomagot akkor is átvehetem?

Figyelt kérdés
A szerződésen rajta van a nevem meg a cím
2011. aug. 4. 00:19
 1/1 anonim válasza:

Ha ott vagy akkor, mikor a postás viszi, akkor ő oda fogja adni, de ha utólag kell bemenned a postára, akkor ott ellenőrzik a lakcímkártyán szereplő címet, így ha nem oda vagy bejelentve, akkor nem fogják odaadni. Érdemes leveleket oda kérni, ahová be vagy jelentve, vagy ideiglenes lakcímként bejelenteni az állandó mellé az albérletet. (Nem sok idő, és pénzbe sem kerül - legalábbis nálam így volt.)

Futárszolgálat oda fogja adni, ha ott vagy - nálam is volt ilyen szitura példa -, de ha netán nem is vagy otthon, vele úgyis telefonon egyeztettek majd.

2011. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!