Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha letiltottam egy előfizetése...

Ha letiltottam egy előfizetéses kártyát ( Vodafone ), attól még a mobilszolgáltató megőrzi, a kártyáról küldött smseket?

Figyelt kérdés
Volt 1előfizus mobilnetem, viszont más használta és "vállalta", h fizeti. Mivel nem fizette letiltattam. De töménytelen mennyiségű smst küldött róla, amitől nagyon magas lett a számla. Fel szeretném őt jelenteni, azért kérdezem h letiltás után tárolódnak a szolgáltatónál az sms-ek? Mert ezzel bizonyítani tudnám, h ő használta ... :S
2011. aug. 4. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tárolódik semmi sehol. A feljelentésnek sincs értelme, mert nem tudod bizonyítani, hogy más használta. De ha tudnád se mennél vele semmire
2011. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az exem hasonlo helyzetben volt. Vele kifizettetek a 1-200.000ft-ot, vagy 6-7 eve. Azt mondtak a rendorsegen is,h mivel az o neven van,nem tudnak vele mit csinalni.
2011. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul a párod adta oda, tehát tudta a szolgáltatási feltételeket, mégis önként tett ilyen meggondolatlan lépést.

Polgári perben kérheted az általatok befizetett de nem általatok használt szolgáltatás ellenértékét, azonban itt egyértelműen tudnotok kell majd igazolni, hogy nem ti használtátok. [Értsd úgy, hogy ha az illető tagadja, hogy ő használta volna, és ti ezt megdönteni nem tudjátok, akkor mivel a szerződés a neveteken van, így a bíróság vélelmezi, hogy ti használtátok.]

2011. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit, kinevetnek. a te neveden van, te felelsz érte. te voltál a hülye. én meg sem próbáltam, az én mobilnetemet sem volt hajlandó fizetni az, aki használta, úgyhogy szépen fizetem részletekben a bírságot, meg szerződésbontást. még 40 rongy van hátra, utána sohatöbbé nem adok senkinek semmit. tanulópénz, kisfiam
2011. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, mellette a fekete lista sem mellékes. szopoág :D
2011. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!