Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mai jelszó: bizalom? (bővebben...

Mai jelszó: bizalom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Állásokra pályáztam az interneten, és megtalált egy nő, aki találkozni szeretett volna velem. Ő kezdőként fut ugyanabban a szakmában és ezerféle variáció felmerült. Rajtam keresztül tényleg sok mindenkit elér, és sok technológiát megismerhet, többször felhívott a lakására. Iszonyatosan lelkesnek és őszíntének tűnik, de valami fura érzésem van vele kapcsolatban. Az én szakmai tudásom rendkívül értékes, de valószínűleg az övé is az lesz, ha hosszútávon kitanulja tőlem a szakma értékesebb alapjait. (művészeti dolgok) Egy dologtól félek. Elkezdtem foglalkozni eddig nem túl népszerű technológiákkal és kicsit attól félek, hogy egy idő után belenyúlhat ebbe, egyszerűen ellesheti az ötleteimet. De szerintem főleg az embereken múlik, hogy ilyen kapcsolatokból életreszóló barátságok jó kapcsolatok lesznek-e vagy üzleti nyomorgatások. Én egyenlőre úgy érzem, hogy amit tudok olyan kincs, amit szívesen megosztanék mással. És ha esetleg elkezd vele foglalkozni versenytársként is tekinthetek rá. Illetve nagy segítségemre lehet azzal, hogy neki jobbak a kapcsolatai, szponzorálhat. Segíthet munkát találni, megtalálni a vevőket.


A lényeg az, hogy egyenlőre nekem gyors ez a dolog, túl bizalmas és kicsit félek, hogy a technikámra pályázik, mert már adagolgatott nekem olyanokat is, hogy ő is gondolkozott ezen, sőt, régebben már szerette volna csinálni, stb.


Szakítsam meg vele végleg a kapcsolatot, vagy egyszer élünk alapon (nekem nem létszükséglet ez a szakmai tudás, jelenleg más irányban próbálok elindulni) tehát egyszer élünk alapon egyszerűen folytassam. Vagy esetleg próbáljam meg a fontosabb dolgokat eltitkolni előle?


Szerintem ő is pontosan tudja mennyire szokatlan helyzetbe kevert, bár egyenlőre szimpatikus.


Van egy másik tényező is.

Én fiatalabb 24 éves srác vagyok ő pedig egy 32 éves nő, bár korához képest nagyon fiatalos. Nem tudom mennyire lehet benne a pakliban ez a dolog. Mert túl bizalmasnak érzem, viszont kapcsolatban van, egy nem is akármilyen sráccal.


Számomra kellemetlen ez az egész szituáció és, bár gyanús, de nem szeretnék véget vetni a dolognak.


2011. aug. 4. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
férfi szemmel érzek a benne valami egészséges nyugtalanságot, kielégítetlenséget. annyira szívesen átkarolnám és megmondanám neki, hogy lassítson, nyugodjon meg egy picit. úgy pörög mint valami villanymotor. szokatlanul túlpörgi a dolgokat, de persze ennek köszönhetően zseniális eredményeket ér el.
2011. aug. 4. 10:41
 2/5 A kérdező kommentje:
rendkívül sokat beszél, és én érzem magam mellette hülyének, amikor lassan és átgondoltan néha a mondanivalóját megszakítva válaszolgatok.
2011. aug. 4. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Grafikus szakmáról van szó?
2011. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőként azt mondom, hogy egyszerűen megtetszettél neki, és megpróbál elcsábítani. Nem fogja lenyúlni a technológiádat, az inkább csak ürügy, hogy veled tölthesse az időt. Ha neked is tetszik, hagyd magad sodorni az árral. Ha nem, akkor meg véletlenül említsd meg neki, hogy pont összejöttél egy lánnyal, fülig szerelmes vagy, és meglátod, hamar elveszíti az érdeklődését a különleges technológiád iránt. :)
2011. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dehát kapcsolatban van, egy hozzám képest elég jó sráccal (egy fejjel magasabb, kisportolt, van munkahelye, stb.)
2011. aug. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!