Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem licitálhatok mostaná...

Miért nem licitálhatok mostanában a Vaterán?

Figyelt kérdés

Kb. 5 termék van amire eddig licitálhattam és még tartanak azok az aukciók. 1-et pedig sikerült meg is nyernem és már utaltam is rá a pénzt csak még nem kaptam meg a terméket! Szeretnék licitálni új termékekre, de nem engedik meg és ez az üzenet jön ki:


Tájékoztatjuk, hogy biztonsági okok miatt jelenleg nem adhat le további licitet és nem vásárolhat újabb terméket!


A korlátozás automatikusan feloldódik, ha a következők teljesülnek:


* befejeződnek azok az aukciók, ahol érvényes licitet adott le, vagy

* adásvételeit értékeli, esetleg

* teljes jogú felhasználói státuszt kap.



Ha a biztonsági korlátozás ellenére se szeretne lemaradni az aukcióról, vegye igénybe aukciófigyelőnket: Aukciófigyelő

A korlátozás pontos feltételeiről, illetve annak működéséről bővebb információt nem áll módunkban kiadni. Köszönjük megértését!


MIT TEGYEK, HOGY LICITÁLHASSAK??? Most addig kell még várnom, amíg nem fejeződik be 1 árverés???


Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj teljes jogú felhasználóként és meg van oldva a probléma
2011. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az lesz. Holnap utalok 100 Ft-ot, mert annyit kell, de először rá kell rakni a kártyámra szerintem ezt a 100 Ft-ot, mert semmi pénzem nincs rajta és akkor onnan utalom át a vatera által megadott számlaszámra. Így jó lesz?
2011. aug. 4. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki teljes jogú felhasználó az annyit licitálhat egyszerre, amennyit csak akar?
2011. aug. 4. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
el kéne olvasni a felhasználási feltételeket, mielőtt "aláírod" a szerződést - ugyanis, te egy jogilag teljesen legális szerződést kötöttél a vaterával, amikor regisztráltál
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!