Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzre van szükség...

Mennyi pénzre van szükség ahhoz, hogy Németországban letelepedjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A családdal (3fő) szeretnénk kiköltözni Németországba jövő február-március környékén. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi pénzből lehetne ezt megoldani. Először csak lakást szeretnénk bérelni. Elsősorban olyanok válaszát várom, akik már voltak ilyen helyzetben, de természetesen mások hozzászólását is szívesen veszem. :)

Előre is köszönöm.


2011. aug. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Állásotok lenne az elején?

Németország melyik részére készültök?

Ha állás van akkor könnyebb a helyzet, én anno 150 000-el indultam el (a munkába állás elött 3 nappal érkeztem meg) 1 hónapot kifizettem lakbérre, kauciót nem kértek és bőven kijöttem). Itt is vannak olcsó multik, nem drágább mint odahaza.

2011. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Hogy kerül ez a teherbeesés kategóriába?????
2011. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Véletlenül...:D

Azt kifelejtettem,hogy decemberben születik meg a kislányom, és februárban már szeretnénk kimenni. Ez valahogy kimaradt.

2011. aug. 6. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy nagyjából mennyi lesz a havi keresetetek? Akkor talán tudnék mondani valamit.
2011. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy kaphatok-e valami támogatást vagy mehetek- e dolgozni, de a férjem kb. 1000-1500 eurót fog keresni.
2011. aug. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!