Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akció esetén mégis a teljes...

Akció esetén mégis a teljes árat fizettették ki velem, mert megtévesztő volt a reklám. Lehetőségek? Érdemes reklamálni?

Figyelt kérdés
Akciós termékeket vásároltam az egyik drogériában, mégis a teljes árat kellett kifizetnem, holott minden termék alá oda volt írva hogy "csak x ft!" Sajnos ott nem kapcsoltam igazán mert arra gondoltam, hoy figyelmetlen voltam persze előfurdul,. Utána újra bementem és megnéztem, hogy tényleg jól láttam, mindenhol fel volt tüntetve az akciós ár, (külön csak elvétve volt a terméken feltüntetve az akciós ár. ) Nem csillagászati összegről van szó, de elég felháborító, hogy megtévesztő reklámokkal próbálnak az emberről mégtöbb pénzt legombolni.
2011. aug. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A kiírt áron oda kell adni a terméket, ez a szabály. Ha van egy ár és meg van csillagozva, akkor meg olvasd el, hogy mely esetben érvényes. Te miért listaáron kaptad?
2011. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Essence cucokról van szó?


Mert abba én is belefutottam, most ugye 299 Ft-os akciók vannak..

Pl ott az essence szemhéjárnyalóknál nem az össze szín akciós, csak ami azon a sárga részen jelölve van(a sárga rész/szín jelöli az akciós termékeket..) Oda van írva kódokkal h melyik árnyalatok akciósak..



De ha nem Essenceről van szó, akkor se szabadott volna hagyni, hanem szépen megkérdezni az eladót h hogy is van ez...



nem szabadott volna hagyni

2011. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*cuccokról
2011. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem reklamálni kell, hanem teleírni a vásárlók könyvét, azért van. Bárki, akit megtévesztenek tegyen panaszt. Én átlagban kéthetente kirángatok egy-egy üzletvezetőt az irodájából és nem azért, mert élvezem, hanem azért, mert le sem xarják a vásárlói jogokat és az előírásokat.
2011. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!