Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20. 000 Ft-ból milyen arany...

20. 000 Ft-ból milyen arany ékszert lehetne venni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a gyűrűmet 20.000 Ft-ért bevennék, de kitudja mennyiért adnák tovább. Ki milyen ékszert vett már kb. 20.000 Ft körüli értékben?

Sosem néztem az árakat, mert viselni nem szeretem az aranyat, de szeretnék arannyá tenni a pénzem egy részét.


2011. aug. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek. Hogyha nem "ékszer" kell, hanem arany, akkor miért ékszert akarsz venni? Vegyél aranyat. Tisztán.

Most annak mi értelme, hogy fizetsz "munkadíjat" is egy ékszer elkészítéséhez, hogyha csak befektetést akarsz...

2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látom, nagyban utazol...


Az aranytégláról 20ezerért, max. letörölheted a port.

2011. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most csak 20.000 Ft-ért vennék arany ékszert, következő hónaptól többért. Azért nem tudom az árakat, mert nem hordok aranyat és idáig nem is nézegettem. Ezért írtam. De látom hogy most is megy az okoskodás a konkrét válasz helyett. Ennyire unatkoztok?
2011. aug. 7. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább tőkeáttételes arany certifikátot vennék abból a pénzből, ha már aranyat úgy sem hordok.
2011. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!