Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az nem lenne megoldás a...

Az nem lenne megoldás a hiteleseknek, ha bevezetnék Magyarországon a svájci frankot?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa ötlet , semmilyen pénzügyi ismeretem nincs , csak annyit hallani , hogy a svájci frank árfolyama miatt nagyon sok ember tönkremegy.
2011. aug. 8. 19:23
 1/3 anonim válasza:
77%

Üdv!

Ez szerintem teljes mértékben lehetetlen. Egyébként jómagam, illetve családom nyakát is szorongatják miatta, de a legegyszerűbb az lett volna, ha annak idején és most is csak Forint alapú hiteleket adtak volna ki. Ha tévednék elnézést kérek, de szerintem ezzel a gazdaságunkat is feljebb hozhattuk volna. De hát ugye nekünk kell az eu. :S Kinek néhány tagja ugye Magyar földet bitorol. Na de ebbe nem megyek bele...

2011. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis honnan vennénk a cégek és az állam működéséhez szükséges frankot?

Miből fizetnénk ki? Hiszen ha a forint ezzel megszűnne, senki nem adná oda a frankját forintér!

2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most, ezen az arfolyamon? Mi valtozna vele? Svajci fizetesbol nem lenne gondjuk de a magyar 50ezer forintos fizeteset hiaba szamolod at frankra attol meg ehendoglik.
2013. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!