Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a neten (VATERA, TESZ-VESZ)...

Ha a neten (VATERA, TESZ-VESZ) vásárolok valamit akár új, akár használt GPS-t 20eFt körülit, elvárható-e a garancia adása?

Figyelt kérdés
Még a 3 havi papír is kielégítene, vagy az eredeti garancia levél - ami esetleg lejárt. (ez ugyanis szerimtem utal az eredeti forgalmazóra, a szervízre, a beszerzés időpontjára)
2011. aug. 9. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Használt esetén, főként magánszemélytől vásárolva én nem várnám el (én is kidobom általában az ilyen számláimat egyből a garancia vége után, ha nem tenném, megfulladnék tőlük). Más a helyzet viszont ha új termékről van szó, vagy ha egy bolt hirdette meg, akkor már elvárnék valami papír mellé.

De az is igaz, hogy vaterán/teszveszen szokták jelölni, hogy van-e garancia az adott termékre, és ha igen, akkor mennyi, nem teljesen zsákbamacska a dolog (lelkiismeretes eladónál).

2011. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit offolok

nézz itt szét


[link]

2011. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!