Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szombaton a Posta kézbesít...

Szombaton a Posta kézbesít csomagot?

Figyelt kérdés
Csütörtök délután adtak fel nekem egy csomagot és még nem érkezett meg! Ma még esélyes? Vagy már szombaton meg kellet volna kapjam?
2011. aug. 15. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Hétvégén nem. Talán csak a futárszolgálat.

De nincs abban semmi furcsa ha csütörtökről péntekre nem ér oda egy csomag...

2011. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak én futárszolgálathoz vagyok szokva!:)

Akkor esélyes,hogy ma már megkapom?

2011. aug. 15. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma már illene, ha elsőbbségivel volt küldve.
2011. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy tudom, nem,csak simán ajánlva!

2011. aug. 15. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ma hétfő van, nem szombat...


ha ajánlva adták fel, akkor az nem csomag, hanem levélpostai küldemény....akár ma meg is kaphatod


a kérdésedre a válasz korrekciózva: igen KEZELIK, TOVÁBBÍTJÁK?SZORTÍROZZÁK a leveleket/csomagokat hétvégén és éjjel is...sőt bizonyos típusú csomagokat KÉZBESÍTENEK=ÁTADNAK A CÍMZETTNEK szombaton is

2011. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szóval ez egy kisebb valami,amit vaterán rendeltem meg. Az eladó elvileg csüt. délután adta fel. Lehet,hogy levélben adta fel. Annyit kérdeztem tőle emilben,hogy van-e valami papír róla,hogy feladta, ha netán elkeveredik. Azt mondta,hogy igen, mert ajánlva adta fel. Akkor nyilván levélként.

Hívtam a postát, de kellene az ajánlott szelvény azonosítója,hogy meg tudják nézni,merre jár.

Az eladót kérdeztem,hogy van-e ilyen,azt mondja van, de most nem tudja megnézni.

Remélem valóban feladta!

Egyébként csak így lehet utána nézni? Tehát ha minden kötél szakad, akkor cím alapján meg tudják nézni,hogy fel lett-e adva?

2011. aug. 15. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudják cím alapján megnézni, csak nyomonkövetési szám alapján....és ne stresszelj, mert 2 hétre vállalja a posta az ajánlott levél kézbesítését


amúgy, egy jó tanács következő alkalomra, ha ajánlva kéred fizess +10 forintot rá és kérj az ajánlott szolgáltatás mellé levélszekrénybe nem kézbesíthető jelzést rá, akkor kénytelen neked átadni a postás, csak ajánlott jelzésnél akár a postaládádba is bedobhatja, úgyhogy menj ki és nézd meg ;)

2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!