Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkával kapcsolatban...

Diákmunkával kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ha lesérültem, és tovább nem tudom az állómunkát elvállalni, végezni, és bejelentem az iskolaszövetkezetnél, kérni fognak valami igazolást a sérülésemről?

Figyelt kérdés
Pl sportolás közben lesérült a lábam, és tovább nem tudom vállalni a munkát emiatt, ami napi 10-11 óra ácsorgásból áll... akkor kérni fognak tőlem valami igazolást, hogy emiatt nem tudom vállalni a munkát?
2011. aug. 16. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha munkaszerződésben állnál egy cégnél, akkor biztos hogy kérnék tőled. Egyébként ha tényleg lesérülsz, az ügyeleten kapsz a sérülésről egy ambulancia lapot.

A diákmunka valószínűleg máshogy működik, lehet csak annyi mondanak majd hogy akkor holnap ne gyere dolgozni!

2011. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munka rövidebb, szezonális, így a maradék 4-5 alkalmat már nem tudnám vállalni.
2011. aug. 16. 21:17
 3/4 anonim válasza:
Tuti kérnek róla papírt, mivel megkötötted a szerződést, és ha nem jelensz meg és elfogadható indokot nem tudsz felhozni/felmutatni, akkor 5000 ft körüli levonás van naponta(ez az összeg mindenhol más és más).
2011. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem elég indok, hogy nem tudok lábra állni?! :/
2011. aug. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!