Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pest megyében, Duna-parton...

Pest megyében, Duna-parton mennyibe kerülhet az önkormányzattól bérelni egy kis üzlethelyiséget? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A Duna-parton van egy "elhagyatott" kis bódécska, ahol régen egy bunkó, köcsög faszi fagyit árult. Be van oda kötve a víz, villany, gáz is szerintem, de utóbbi nem biztos.


Azt tervezzük, hogy megvesszük ezt a kis fából készült vityillót, és itt sült dolgokat árulnánk (hal, sült hús, savanyúság, kukorica, amolyan büfészerűség).


Mennyibe kerülne az egész? Úgy értem a bérleti díj havonta vagy évente, üzemeltetési engedély, meg a járulékos költségek, ha vannak.


Jelenleg én 17 éves gimnazista vagyok, tehát nem tanulok vendéglátóit, de engem azért vonz ez az ottani melós dolog, oda csak egy ember kéne. Ez is csak jövőre jöhetne szóba, amikor már 18 éves leszek. Nem vendéglátós a végzettségem, és nem is az lesz. :-D


2011. aug. 16. 19:29
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, meg gondolom van valami telek/területhasználati díj is.


Faszkivan már a sok díjjal :-P

2011. aug. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!