Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidl vásárlói kártya elönyei?

Lidl vásárlói kártya elönyei?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A Lidlben számlakártya van ha jól tudom. Azaz annak az az előnye, hogy ha el tudod számolni a vásárlásod, akkor számlát kapsz a nyugta helyett, ha használod a kártyát.
2011. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A LIDL kártyával csak számlát lehet kérni.


Az a legnagyobb előnye, hogy nem kell 15-20 percet várnod, amíg valaki kijön az irodából és megcsinálja a számládat, hanem a pénztárnál rögtön ki is nyomtatják az egyszerűsített számlát.

2011. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A két legutóbbi hozzászóló sületlenséget mond..már bocs:)


Létezik Lidl vásárló kártya, amit főként cégek tudnak rendelni hogy arra utalják az étkezési hozzájárulást.


Számlát is tudsz vele kérni, de elsősorban az étkezési jegy levásárlására szolgál. Nálunk már két éve ez a módszer van, minden dolgozónak ( több 1500 ember )

2011. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*mint
2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Az első két hozzászóló nem vásárlói kártyáról beszélt, hanem LIDL kártyáról.

Egyébként vásárlói kártya nem létezik, az előttem szóló által említett kártya neve étkezési kártya.

2011. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Létezik vásárlói kártyaaaaaaaa!!!!!!!
2016. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na akkor. A Lidl vásárlói kártya számlakérésre illetve a visszárúnál a vevő azonosítására szolgál. A Lidl kártya pedig, amit a dolgozók kapnak és bizonyos összeg megy rá. Jöhetnek a cáfolások és stb.

Egy lidl dolgozó

2018. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolZsofi0331 válasza:
Sziasztok, én ma használtam ezt a kártyát, de ez pontosan mire jó vagy mit kell utána csinálni vele, mert használtam és utána nem kellett fizetnem, és a blokkra azt írták h készpénzzel fizettem
2020. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!