Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne az atmből...

Mennyibe kerülne az atmből pénzfelvétel?

Figyelt kérdés

mennyibe kerül pénzfelvétel atm-ből, ha saját banknál lévő atm-ből veszek fel? (otp bank)

most kaptam junior kártyámra fizetést, és egyszer már vettem fel, ez ingyenes volt, de mennyit kell fizetni köv. alkalomnál?


a másik hogy 10.000 forint felvételénél ugyanannyit fizetek mint pl. 100.000. felvételénél?


2011. aug. 22. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Nekem 200 FT körül van. Havi egyszeri készpénzfelvétel ingyenes.
2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden hónapban az első ingyenes, utána alkalmanként kb 50-60 ft... de pontosat megnézheted az otp honlapján is!

mindegy mennyit veszel fel, akkor is ugyan annyit fizetsz

2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy fix összeg, plusz a felvett összegnek egy bizonyos hányada, azt hiszem, 0.02 vagy 0.05%-a. De maximálisan 500 Ft.
2011. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

VISAElectron Junior Pluszés Max, MCO ISIC Junior, MCO Junior kártyákkal 25 Ft +0,45%,de maximum 500 Ft a készpénzfelvétel díja belföldön otp automatából.


[link]

2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!