Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és egy pénzt...

14 éves vagyok és egy pénzt szeretnék keresni de nincs lehetőségem még nem dolgozhatok hogyan kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 22:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Madár fotós szeretnék lenni és a felszerelés nem olcsó !
2011. aug. 24. 22:35
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnos legálisan nem vállalhatsz munkát 15 éves korodig, de ne áltassuk magunkat, 15 évesen se fogsz melót találni. Tudom, ugyanebben a cipőben jártam. Idén sikerült árufeltöltő melót találnom, de ebből se tellik ám SLR gépre.

20 napot hívtak egész nyáron dolgozni és kb. 65.000 ft-ot kaptam ezért. Ami elég kevés, tekintve, hogy 3 ember munkáját kell végezni. De mivel te lány vagy lehetsz Termékbemutatós amikor csak állsz a pult mögött és újratöltöd amit kell...

Valami gusztustalan indokból így még többet kereshetsz mint én. :D

Addig meg...nincs sok ötletem. Gyűjtsd a pénzt, a 18 még messze van. (Én akkor veszek majd fel hitelt Canon 450D-re)

Sok szerencsét!


16/F

2011. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Diákmunka.


Vagy állj össze egy pedofillal!

2011. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pedomaci fizet neked kicsi lány.


Milyen munkát vállalnál be?

2011. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiu vok rábasztál !!
2011. aug. 31. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!