Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb bevásárlóközpontokban...

Nagyobb bevásárlóközpontokban lehet úgy fizetni, hogy az áru összegének egyik felét készpénzzel, a másikat meg kártyával fizetem?

Figyelt kérdés

Ugyanis nagyobb összegben szeretnék venni valamit és a pénzem egyik fele kártyán van. Mindenképpen ki kell venne a pénz másik felét a bankból vagy mindenképpen be kell tennem a kártyára a kézpénzt?

Nem akarok 100ezer forint feletti készpénzzel a tárcámban szaladgálni, de azt sem hiszem, hogy mire a bankba el tudok jutni, lesz ott valaki :-(


2009. ápr. 17. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csinálj úgy, hogy egy adag cuccot amit még kitudsz fizetni kp val azt pakold fel a szalagra rakj egy ilyen elválasztó műanyagot és mehet a többi árú... és így külön kell fizetned kettő tónusban az első mehet készpénzzel a második meg kártyával.
2009. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve, ha az az adott termék egy darab és drága :) (Pl. tv)


Amúgy lehet megosztva fizetni. Jelezd, hogy mennyit húzzon le a kártyáról.

2009. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy termék és elég drága. Akkor úgy fogom csinálni, ahogy a második válaszoló írta. Köszi a segítséget!
2009. ápr. 17. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Akár úgy is hogy kártya+készpénz+ajándékutalvány. én pl így vásároltam a minap.
2009. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, csak szólj előtte a pénztárosnak! Semmi akadálya!
2009. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt a szalagra tennéd, kérdezd meg, h fizethetsz -e úgy. Vannak üzletek, ahol ezekre külön kitérnek. Az még sajnos nem jelent semmit, h nagyobb áruház, vagy üzletlánc...
2009. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!