Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szólt már rád a főnököd, hogy...

Szólt már rád a főnököd, hogy ne intézz céges telefonról magánügyeket?

Figyelt kérdés
Én ma buktam le.. jött egy részletes számla..
2011. aug. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyi vagy!
2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére, nekem a munkámból adódóan egyébként is rengeteget kell telefonálnom, így nem bukhatok le. :D Még külföldet is szoktam hívni, mert egyébként is Angliába, Németországba telefonálok, mit számít, ha néha egy barátom veszi fel a másik oldalon? :D
2011. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát pont, hogy külföldre telefonáltam Én is.. Kétszer.

Félek, hogy így nagyon elvágtam a fejszét a főnökömnél..

2011. aug. 25. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
tuti...kövi létszámleépítésnél első leszel...
2011. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figy ha okosan akarod ezt rendezni akkor odamész a főnöködhöz, közlöd vele, hogy sajnálod, de éppen ez a telefon volt nálad, és a kezébe nyomod az összeget amit eldumáltál.


Ez így lenne korrekt.

2011. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én főnököm soha nem szólt rám, mert soha nem intézek a céges telefonokról magánügyet. Se a vonalasról, se a mobilról. Munkaidőben sajátról se. Valahogy nincs rá igényem, így alakult.
2011. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kifizetem. Bocsánatot kértem többször is.
2011. aug. 26. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!