Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Start kártyát lehet igényelni...

Start kártyát lehet igényelni ha már van munkám?

Figyelt kérdés

Tegnap értesítettek hogy felvettek, ma mentem az apeh-hoz start kártyát igényelni, mert a munkáltató kéri. de az apeh iroda nem volt nyitva, aug 31-ig ún. nyári nyitvatartása van , hétfőn és csütörtökön van nyitva. holnap meg már mennem kell a munkahelyre, ahol szerződést is kötnek. munkaerőkölcsönzőn keresztül, csoportos belépés lesz, úgyhogy nem nagyon lehet az időponttal kavarni.


Lényeg hogy szerződés kötés után is lehet start kártyát kérni?


2011. aug. 31. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor ezt megmondod a munkáltatónak, hogy ha mész szerződést aláírni a Tied szóljon későbbi időpontra, (későbbi dátumtól legyen érvényes a szerződés), hogy el tudd intézni a Start kártyát. Én is így jártam sajna és nem adták ki!

2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak addig lehet,amég nincs munkaszerződésed.sőt.azon a munkanapon sem köthetsz munkaszerződést,amikor felvesznek.
2011. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. aug. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!