Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Edenred Ticket Service...

Az Edenred Ticket Service Beiskolázási utalványt kizárólag csak " tankönyv, taneszköz, ruházat "-ra költhetem el vagy ételre, szeszes italra, cigarettára egyéb másra is? (pl. a TESCÓ-ban )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megvan mindenem ami az oktatáshoz kell és a megmaradt utalványokat nemtudom mire költeni.
2011. szept. 1. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltam tescóban pénztáros, igaz, már évekkel ezelőtt. Nagyjából bármire elfogadhattuk az iskolakezdési utalványt, annyi volt a kikötés, hogy legyen benne vmi sulis cucc, legalább egy füzet. Szívem szerint meg is ütöttem volna azokat, akik 30 ezerért bevásároltak, és teljesen felháborodtak, hogy ha sulicsekkel fizetnek, akkor még kell venniük egy 20 forintos füzetet. Cigire meg alkoholra viszont nem biztos, hogy elfogadják, mivel, lássuk be, nem sok köze van a sulihoz:), de a nagybevásárlásodat finanszírozhatod belőle szerintem, csak vegyél vmi írószert is. De a biztonság kedvéért kérdezd meg befelé a vevőszolgálaton.
2011. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!