Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az szabályos, hogy szept.15....

Az szabályos, hogy szept.15. a meghirdetett jelentkezési határidő, de már felvettek valakit?

Figyelt kérdés

Aug. 29-én hirdettek meg egy állást szept. 15-i jelentkezési határidővel. Én ma akartam bevinni személyesen a pályázatom, gondoltam előtte telefonálok, erre mondják hogy már betöltötték...

Egyébként közintézményről, iskoláról van szó.


2011. szept. 6. 13:13
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Talán belső emberrel töltötték be az űrt. Előfordul.
2011. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem túl szabályos, de legalább nem áltattak, hogy tiéd lehet a munka.... :S
2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabályos, de ez a munka megszerzése szempontjából neked majdhogynem lényegtelen. A közintézményeknek mindenképp pályázatot kell hirdetniük a munkáról, és ezt megteszik akkor is, ha már régen betelt az állás, és pontosan tudják ki fogja betölteni. A pályázat jelentkezési határidejéig elvileg minden pályázatott fogadniuk kell, majd ezt követően dönteni. Ha azt mondták volna, add be a pályázatott, akkor sem lenne tiéd az állás, mint ahogy jelen esetben sem. Sajnos ez így működik, csókosnak kell lenni.

(Van ismerősöm aki ilyen pályázatokat fogad, ezért tudom biztosra.)

2011. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!