Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív Korúak ellátásához...

Aktív Korúak ellátásához milyen okmányok kellenek? Valami hatosági papirt honnan kell kérni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Önkormányzat szociális osztálya...

Legalábbis XXI. kerületben így van :)

meg kell hozzá a munkaügyi központ igazolása, hogy megszünt az álláskeresési segélyed

2011. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
még annyit, hogy nagyon körülményesen adják csak meg...
2011. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hatósági papír az a hatósági igazolás, hogy regisztrált álláskereső vagy. A munkaügyiben kérheted, ahol regisztrálva vagy.
2011. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ma igényeltem meg, a munkaügyi hivatal adta ki a hatósági igazolást, hogy mától lejárt a járadék folyósításom, nem kapok pénzt tőlük, és hogy már 365 napja (1 éve) regisztrálva vagyok oda, ugyanis a 365 nap munkanélküliként történő regisztrálás alapfeltétel. Ezen az igazoláson kívül az önkormányzat adott egy 4 oldalas nyomtatványt, amihez lemásolták a bizonyítványokat, mert azt is fel kell tüntetni a kérelmen, hogy mi a végzettséged és ahhoz kellenek a bizik (helyben le is másolják), valamint ha kapsz családi pótlékot vagy bármi más pénzbeli juttatást, akkor az arról szóló határozat is kell. Meg elkérték ellenőrzés céljából a lakcím kártyámat és a személyimet, de azt nem másolták le, csak megnézték, hogy a nyomtatványt jól töltöttem-e ki. Ja és ha elmúltál 35 éves, akkor még az általános iskolai bizit is elkérik. 29N
2011. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!