Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi bevétele lehet a...

Mennyi bevétele lehet a pénzváltó helyeknek (Change) naponta, ebből kb mennyi profit?

Figyelt kérdés
vállalkozáson gondokodok...
2011. szept. 12. 06:47
 1/2 anonim válasza:
Az hogy mennyi nyeresége van egy váltónak sok mindentől függ. Pl. mekkora készlettel dolgozik, milyen helyen van, gondolok itt pl. főváros, megyeszékhely, Balaton, határ, mert itt mind-mind más árak, más vevőkör van... Milyen a konkurencia, hányan vannak, milyen árréssel dolgoznak stb... Én 2 helyen dolgoztam váltóban, először a Balatonon, ott jóval nagyobb árrés van mint más városokban. A forgalom függ pl. a fizetések időpontjától, árfolyamtól főként stb. Egy jobb napon lehet akár 100-200.000 ft adózatlan nyereség, míg egy rosszabb napon akár 10.000-re is lecsökkenhet. Ha nekem lenne annyi pénzem, hogy pénzváltót csináljak, én biztos belefognék, mert úgy gondolom megéri. A befektetés nem kevés, viszont ha jól csinálja az ember, kis idő alatt megtérül. Persze ehhez olyan hozzáállás, kapcsolatok is kellenek. Ha kérdésed lenne írj nyugodtan!
2011. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ! Viszont egy valamit nem nagyon értek.

Ugyebár mindig az aktuális árfolyamon váltanak...akkor ebben hol a profit? illetve kb mennyi a profit pl ha 1 eurót veszünk figyelembe, legyen az 270 ft. akkor ebből mennyi a haszon?

2011. szept. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!