Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldön élek, és Magyaror...

Ha külföldön élek, és Magyarországon van tartozásom, lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Mobil szolgáltatónál van tartozásom.
2011. szept. 14. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
behajtják, kamatos kamattal + a végrehajtó díjával, ami, ha külföldre kell intézkedjen még magasabb lesz, mint a szokásos
2011. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ès akkor is,ha teljesen kijelentkezek magyarországról?
2011. szept. 14. 14:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor is
2011. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem fognak külföldön keresni, ha nem tudják, melyik országba költöztél.
2011. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ès egyébként van olyan oldal ahol megtudom érdeklödni hogy hol,és kinél mennyi tartozásom van?
2011. szept. 14. 14:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Leginkább a szolgáltatót kell megkérdezni, ha meg végrehajtónál van az ügyed, akkor őt.
2011. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nos van T-mobile-nél,de nem kaptam évek óta levelet.A Telenor 1-2 havonta küld levelet.Volt BKV-s tartozásom is,de onnan se kaptam levelet évek óta.Tb tartozásom nem tudom hogy van-e,azt se tudom hogyan lehet oda tartozni :S

Apeh-ben sem vagyok biztos,lehet hogy van,lehet hogy nincs.Az a gáz hogy sz*rtam rá az adóbevallásomra,mert tudtam hogy kijövök külfödre,és nem megyek vissza.Azért gondoltam hogy van esetleg egy oldal ahol megérdeklödhetném hogy kinél,mennyi tartozásom lehet. :S

2011. szept. 14. 14:57
 8/21 anonim ***** válasza:
csak ennyi?
2011. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen,de ez pont elég.... -.-"

Eljutottam arra a pontra hogy szeretnék mindent kifizetni lassacskán részletekbe.

2011. szept. 14. 15:06
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nos van T-mobile-nél,de nem kaptam évek óta levelet." Mennyi az az évek óta? 5 évnél több? A náluk megadott és a bejelentett lakcímeden át tudod venni a leveleket/megkapod őket?


"A Telenor 1-2 havonta küld levelet." Akkor ez 100 %, hogy behajtható még

"Volt BKV-s tartozásom is,de onnan se kaptam levelet évek óta." 5 év eltelt az utolsó levél óta?


"Tb tartozásom nem tudom hogy van-e,azt se tudom hogyan lehet oda tartozni :S " Ha van bejelentett magyarországi lakcímed, de nem fizetsz a navnak egy vasat sem tb címén, akkor van - nav ad felvilágosítást, hogy mennyi - vagy megszünteted a magyar lakcímet és reménykedsz, hogy elfelejtik (előfordul)


"Apeh-ben sem vagyok biztos,lehet hogy van,lehet hogy nincs.Az a gáz hogy sz*rtam rá az adóbevallásomra,mert tudtam hogy kijövök külfödre,és nem megyek vissza. " minimum bírság van, mert nem csináltál adóbevallást - ha idei év, akkor én beadnék egy önellenőrzést


"Azért gondoltam hogy van esetleg egy oldal ahol megérdeklödhetném hogy kinél,mennyi tartozásom lehet. :S" nincs ilyen

2011. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!