Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterának termékfeltöltésért...

Vaterának termékfeltöltésért be kell fizetnem x Ft-ot, rózsaszín csekken is megtehetem ezt ugye, van aki így fizetett vaterának?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sárga csekkes befizetést kértem a Vaterától, azt fizettem be. Valahol be lehret állítani hogyan fizeted a jutalékot.
2011. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is úgy akartam, hogy küldjenek csekket, de azt mondták, erre nincs lehetőség.

Utalni meg nem tudok pénzt, mert minuszban van folyton a számla.

Hát bemegyek majd a postára és kipróbálom rózsaszín csekken akkor, nem tudok mást tenni.

2011. szept. 16. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már kétszer is sárga csekken fizettem, nem tudom miért mondják hogy nem lehet?


"3.) Készpénz átutalási megbízás (postai csekk) segítségével akkor egyenlítheted ki számládat, ha a Saját oldalaidon a Beállítások/Számlázás/Számlázási információk menüpontban a postai csekkes befizetést adtad meg fizetési módként. Felhívjuk szíves figyelmedet, hogy minden egyes kiküldött csekk után 200 Ft-os díj kerül felszámításra.

A csekk kiküldésére a számla kiállítása után kerül sor. Elvesztett vagy megrongálódott csekk esetén pótlást nem tudunk biztosítani. Szintén nem áll módunkban korábbi számláidról csekket küldeni.


4.) Postán kérhető rózsaszín csekken történő befizetés esetén a nyomtatványra, a címzetthez a következő adatokat add meg:

- allegroup.hu Kft.

- a felhasználói fiókodhoz tartozó egyedi bankszámlaszámot."

2011. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!