Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a saját szoftvereimben...

Ha a saját szoftvereimben vagy weblapomon adományozási lehetőséget kínálok fel, lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki ad is valamennyi pénzt, mert úgy gondolja, megérdemlem (pl. SMS-es fizetés vagy utalás útján). Az nem törvénytelen? Magánember vagyok, tanuló, nincs cégem, semmim. Esetleg olyan létezik, hogy valaki rossz indulatú ad valamennyit, és utána rámszáll vagy beperel vagy mittudomén olyan kamu indokkal, hogy "fizetett és nem kapott semmit érte" vagy nem tudom? Előre is köszi a segítséget :)
2011. szept. 16. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megbeszélnek pár dolgot, de leginkább vitatkoznak :) SMS-t felejtsd el szerintem, abból alig kapsz valamit. A második dologra: nem perelhet be, mert nem is ígértél semmit, tehát nem is várhat semmit.

2011. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont 150 ezerforint adomány felett adóznod kellene belőle,mivel nem vagy közhasznú
2011. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 150e-s korlátot hogy kell érteni? Éves szinten? Ha igen, akkor nem hiszem hogy félnem kéne, én lennék a legboldogabb ember, ha egy év alatt befolyna ebből több, mint 150e Ft :-D A másik, hogy akkor most mit csináljak szerintetek? Azért az SMS-es dolgot nem akarom elfelejteni, mert - igaz hogy keveset kapok - egy egyszerű mód, és a felhasználók többsége "lusta". Olvastam a linkelt témában, hogy ha paypalos számláva csinálom, akkor igazából nem lehet belőle semmi baj, mert a számlaszámot akkor nem teszem közzé. Ez így van? Vagy szerintetek kihez forduljak segítségért ebben a kérdésben?
2011. szept. 17. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát valamiért az ismertek PayPal opciot adnak meg az adomány opcióra. Hogy esetben mi a különbség ezen a téren az nem tudom.
2011. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!