Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem fizetek ki egy megnyert...

Ha nem fizetek ki egy megnyert terméket Ebay-en, akkor mi a következmény?

Figyelt kérdés
Nem kell kioktatni, hogy etikátlan, meg hogy miért licitáltam akkor stb, tudom, hogy szemét dolog, de nem szeretném kifizetni! Eddig mindig mindent rendeztem, így nem tudom mivel jár az, ha nem fizetek. Csak egy negatívval, mint vaterán, vagy korlátoznak/kizárnak?
2011. szept. 22. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha semmi okod nincs rá,hogy ne fizesd ki( pl:nem erre a termékrre gondoltál,rossz termék stb) akkor nemcsak negatív jelzést kapsz,hanem akár korlátozhatják a lehetőségeidet,vagy akár ki is zárhatnak.Senki nem tudja.

A kérdés az,hogy ezek után ki fog téged komolyan venni,ha lesz egy szép írás az eladó részéről,aki le írja,hogy megbízhatatlan vagy,és bár licitálsz,de nem veszed meg az árut.Senki nem fog komolyan venni.


Megkérdezhetem,hogy miért döntöttél így??(kíváncsiság,nem letolásképpen kérdezem,mert te tudod mit csinálsz)

2011. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felelőtlenül licitáltam és azóta már itthon is találtam olyan terméket, amit meg is vettem.


De egyik barátnőm pl. licitált egy ruhára nemrégen, viszont nem tudta kifizetni a lejártakor, így írt az eladónak, hogy sajnos nem tud fizetni, mert anyagi probléma lépett fel. Az eladó újrahirdette a ruhát ez után egy hónappal pedig pozitívan értékelte a barátnőmet....


Ezért is kérdeztem itt rá, hogy ez-e az eljárás, vagy van-e másnak más tapasztalata.

2011. szept. 22. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége az ügynek? Én is fontolgatom, hogy hagyok valamit, mert az eladó baxott számlát küldeni.
2011. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ucihachan válasza:

Nekem épp most volt olyan, hogy licitáltam egy kb ember nagyságú plüssre. Nem volt drága mert olyan 2 dollárra jött ki a végeredmény. A licit lezárása előtt még átfutottam az egész hozzátartozó szöveget a lap alján, ahol megláttam ,hogy a plüss elvileg csak 10cm nagyságú. Írtam az eladónak, hogy most mi van itt. Nem válaszolt időben így ki kéne fizetnem de nem akarom mert ez átverés volt. A lap tetején végig írta, hogy kb. 1,5m magas meg ilyenek es csak annyival magyarazta, hogy fényhatások miatt tűnik olyan nagynak a képen....pfff...persze...:-P

Na igen...most nem tudom, hogy mi legyen. Szerintetek?

2015. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!