Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne ígény...

Szerintetek lenne ígény Amerikából hozott exluzív karácsonyfadíszekre még ha darabja kb.2-3ezer Ft lenne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen, kép nincs róla?
2011. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,túlságosan giccsesek.
2011. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az exlusiv diszek swarovskinál kezdödnek. Ezek igazi kristály diszek. igényesek és szépek. nekünk van pár ilyen.

de itt márkát kell megfizetni lehinkább.

pl kika szerintem Mo-n gyönyörü diszeket forgalmaz és azért kicsit olcsobbak.

de link engem is érdekelne vagy kép.

2011. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Megpróbálhatod egy kisebb mennyiséggel, hátha, vagy megrendelésre hoznád. De sajnos én sem hiszem, az embereknek egyre kevesebb pénze van, mindenki inkább az olcsóbbat választja. Nagyon nehéz megtalálni azt a vásárlóközönséget, akiket ez esetleg érdekelne. De ha a fejedbe vetted, akkor szerintem egy kisebb mennyiséggel próbálkozz!
2011. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy nagyon kis körben vásárolnák az emberek. Sokan a karácsonyi ajándékokat lövik be úgy 2-3 ezer forint körülire, így nem valószínű, hogy ilyen összegű díszeket is vásárolnának. Esetleg pesten, győrben, sopronban, ahol kicsit jobb az élet anyagi szempontból, mint vidéken.
2011. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok.


még az jutott eszembe hogy ilyet úgy lehet eladni, hogy konkrétan nyitsz olyan helyen egy exlusiv üzletet mint pl váci utca, vagy mammut, ahova a pénzesebb réteg jár vásárolni. ott egy csilli villi üzlet és szerintem menni fog.

2011. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire biztosan. De erre én nem rendeznék be egy boltot. Szerintem nyiss egy webshopot, a fennmaradó pénzzel reklámozd magad, a díszekből meg mindig csak annyit rendelj, amennyit tőled rendelnek, így nem marad a nyakadon.
2011. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ilyesmikre gondoltam:

[link]

2011. szept. 23. 13:42
 10/13 A kérdező kommentje:

Vagy:

[link]

2011. szept. 23. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!