Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en ha rendelek előtte...

Ebay-en ha rendelek előtte lehet alkudozni az eladóval?

Figyelt kérdés
Pl. postát elengedi vagy mondjuk 53$-ról kerekíteni 50-re stb? Egyébként rendeltetek már? Biztonságos? Mennyi idő alatt jött meg a cucc?
2011. szept. 23. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

HA licit volt,akkor természetesen nem.

Ha fixáras akkor megkérdezheted,ha pl sokat veszel tőle.

De általában azt is odaírják (pl ha veszel 5-öt akkor ingyen a szállítás)

2011. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen vásárolok ebay-ről,és sosem alkudozom.

A licitálni kell akkor egyértelmű,hogy nincs alku.Az viszi az árut aki a legtöbbet fizet.Ha fix áras akkor meg azért nincs alku.Akkor a vevő ennyi pénzt akar érte.

De lehet próbálkozni.

2011. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan fixáras termékek, ahol ajánlhatsz kevesebbet és vagy elfogadja vagy nem. :)

Azt hiszem, "Make an offer" gomb.

2011. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De mielőtt alkudsz, nézd meg, hogy egyáltalán szállít-e Magyarországra. Mert ha leütik neked és nem szállítanak ide,akkor megszívtad.
2011. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat és még azt meg tudnátok mondani hogy tényleg olyen biztonságos az egész? Ha olyan eladótól rendelek aki több ezer sikeres adás-vételen van túl, ilyen 99-100%-os sikeresség mellett szinte nem lehet semmi probléma? Egy ismerősöm azt mondta minden esetben megtérítik a káromat, ha nem érkezik meg amit rendeltem akkor is. Mennyire igaz ez? Nem nagy tételekben rendelnék, csak 1-1 darabokat.


És utolsó kérdés a free shipping az tényleg free shipping? Köszöntem!!

2011. szept. 23. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban. Ha kiderül, hogy átvert az eladó, az eBay visszatéríti a teljes árat pk.-el együtt.

Tapasztaltam. :)

Ha ingyenes a szállítás, akkor ingyenes.

Csak figyelj, hogy Magyarország legyen beállítva.

2011. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, igen most megnéztem hogy nem minden esetben postáznak kis hazánkba
2011. szept. 23. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én többször vásárolok ebay-en,és volt hogy komoly összeget fizettem ki.Egyébként épp ma vettem egy külső akváriumi szűrőt is.

Eddig csak egyszer volt kellemetlenségem,de végül sz is jól végződött.Én mindig megnézem hogy miért kap valaki negatív visszajelzést,és ha nem szimpi akkor lehet 99%-os nem rendelek tőle..

2011. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

volt már olyan eladó, aki 40 %-ot engedett nekem ;)


de csak olyan helyen alkudozok, ahol van a make an offer lehetőség

2011. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!