Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van, ha betelt az áfás...

Mi van, ha betelt az áfás számlatömb az üzletben és elfelejtettek újat venni, a vevö meg kérné a számlát?

Figyelt kérdés
Egy másik tömbbel összekevertem, azt hittem, hogy van, de nincs. Betelt és most tök ideges vagyok. A fönök tudja csak megvenni és ö csak 2nap múlva jön.Ha ellenörzést kapunk megbüntetnek?Vagy ilyenkor mit lehet csinálni? :S
2011. szept. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor baromi gyorsan kellene szólni a főnöknek, hátha meg lehet oldani a dolgot valahogy.
2011. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a NAV ellenőriz, akkor megbüntet.

Ha csak a készpénzes számlatömböd fogyott el, és van olyan, amit átutalásos fizetéshez használhatsz, akkor írhatod ebbe a készpénzes számlákat amíg nem vesztek újat.

Amúgy ilyen esetekre hagyjatok egy cégbírósági végzést a boltban és akkor te is vehetsz számlatömböt. Nálunk sem a főnök veszi.

2011. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!