Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bármelyik munkaügyi központba...

Bármelyik munkaügyi központba be lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, de a párommal Budapesten lakunk egy ideje, viszont a lakcímkártyám a vidéki címemre szól, a szüleimhez. Ebben az esetben be lehet jelentkezni valamelyik pesti kirendeltségre is?

Ha a vidékibe jelentkezem be, akkor Pesten igénybe lehet venni tanfolyamot illetve ott tudnak ajánlani pesti munkákat is (már ha ajánlanak egyáltalán...)?

Előre is köszi a segítséget!


2011. szept. 27. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Csak a lakcímkártyádon szereplő cím szerinti munkaügyibe jelentkezhetsz be.

Ha a vidékibe jelentkezel be, elsősorban annak a munkaügyinek a tanfolyamjaira jelentkezhetsz. Lehetőség van még a közeli munkaügyi tanfolyamjaira is jelentkezni (ugyanazon régióban és fizikailag sem túl messze), de ehhez az kell, hogy mind a két munkaügyi beleegyezzen (az egyik "kiadjon", a másik "fogadjon") Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

Munkát kereshetsz bármelyik munkaügyiben, függetlenül attól, hogy oda vagy-e bejelentkezve. Be kell menned, vagy telefonon is érdeklődhetsz. Ők viszont nem fognak ajánlani neked (nem közvetítenek ki)

2011. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz, csak akkor mehetsz bp-i munkaügyi irodába, ha van bp-i "ideiglenes" lakcímed. Jelentkezz be ismerőshöz,rokonhoz,baráthoz, vagy oda ahol laktok, és akkor nem kell vidékre utaznod. Én is így csináltam.
2011. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!